Лікування органів дихання в санаторії "Золота Нива"

Санаторне лікування дихальної системи, Золота НиваЛікування органів дихання в санаторії "Золота Нива" підходить тим людям, які потребують оздоровлення своїх легень та прагнуть відпочити з користю для свого здоров'я!

Відомий той факт, що досить велика кількість наших співгромадян мають проблеми з дихальними шляхами, що пов'язано в більшій мірі з екологічною ситуацією всередині країни. 

В основному, людям, які страждають хворобами дихальної системи рекомендується проводити час відпочинку в санаторіях, які розташовані в Карпатах, але цей варіант хороший в зимовий період. Чисте повітря в гірській місцевості надає значний оздоровчий ефект на загальний стан легенів. Однак для тих, хто вважає за краще морський відпочинок, варіанти теж знайдуться.

Як відбувається лікування дихальної системи грязями в нашому санаторії?

На відміну від більшості санаторіїв України, які пропонують медикаментозне лікування,  "Золота нива" пропонує санаторне лікування дихальної системи грязями, що є універсальним способом і практично не має протипоказань. Головним лікувальним компонентом виступає цілющі грязі Шаболатського лиману - натуральний природний бальзам зі складним мінеральним і біологічним складом.

Лікувальна грязь має найширший спектр застосування. "Золота нива" пропонує відвідати санаторій людям з хворобами органів дихання не туберкульозного характеру:

 1. Хронічні бронхіти, трахеїти, в тому числі і астматоіднимі бронхіти пиловий або смешенной етіології, без виражених явищ серцево-легеневої недостатності.
 2. Емфізема легень без виражених явищ легенево-серцевої недостатності.
 3. Залишкові явища плевропневмонія.
 4. Залишкові явища сухого і ексудативного плевриту (адгезивний плеврит).
 5. Пневмосклерозу при загальному задовільному стані і серцево-легеневої недостатності не вище I ступеня.

Комплексне лікування захворювань дихальних шляхів грязями в санаторії дозволяє давати високі результати, воно завжди надає багатогранне і загальнозміцнюючу дію на організм. Причиною багатьох поширених хвороб є ослаблений імунітет і хронічна інфекція, впоратися з якими медикаментозним лікуванням не вдається.

 

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля

Номери та Ціни

Санаторії по лікуванню дихальної системи в Україні - «Золота Нива»

Лікування органів дихання в санаторії в УкраїніСанаторії по лікуванню дихальної системи в Україні грязями на морському узбережжі знаходяться в таких містах-курортах як, наприклад, Затока і Сергіївка.

Крім грязелікування дихальної системи тутешній клімат також робить досить сприятливий вплив на людей з проблемами в дихальній системі.

За кліматичної характеристиці курорт Сергіївка входить в зону одеських курортів, характерними особливостями яких є сухе чисте повітря, освіжаючого легким морським бризом, тривалість теплого сезону з квітня по жовтень, достаток сонячних днів - понад 290 на рік. А разом з грязелікуванням оздоровчий ефект подвоюється.

Доступне лікування бронхо-легеневої системи в санаторії в Україні може бути застосовано в будь-якому віці, воно вважається найкращим способом оздоровлення для людей похилого віку та дітей. Навіть звичайний відпочинок в Сергіївці на березі Чорного моря здатний надати лікувальний ефект, сучасні програми лікування в санаторії "Золота нива" будуть відмінним доповненням до такого відпочинку.

Вилікувати дихальну систему грязями можна в санаторії «Золота Нива» в Сергіївці!

 

Залиште заявку з сайту або по телефону
+38 (097) 939-95-67,
+38 (067) 868-86-86

Оставить заявку

Отримайте підтвердження від нашого менеджера

Збирайте валізи і вирушайте на оздоровчий відпочинок в санаторій "Золота нива"!

Некрасова Анна и Николь

Некрасова Анна и Николь

Чуткий подход, внимательное отношение, профессионализм со стороны медицинского персонала помогают восстановиться и хорошо отдохнуть! Прекрасные номера

07.08.2020

Семерак Яна Владимировна

Семерак Яна Владимировна

Отдых в санатории «Золотая Нива» заслуживает очень большой похвалы. Впервые ездили с супругом по путевке, и могу сказать уверенно, что при

24.08.2021

Анна Кардаш

Анна Кардаш

Пребывала в 'Золотой ниве' в сентябре, в течении 10 дней и ни об одном прожитом дне в санатории не пожалела. Приехала с целью отдохнуть от гор

21.01.2019

6 причин обрати нас

 • Ефективне грязелікування

 • Здоровий спосіб життя

 • Екологічно чиста місцевість

 • Турботливі фахівці

 • Комфортні номери

 • Активне дозвілля